CSGO Overwatch Konsol Açma, OverWatch Kodları

Belli bir rekabetçi kazanıldığında açılan CSGO Overwatch; Konsol Açma, OverWatch Kodları ile karşınızdayız. CS GO Overwatch kaç winde açılır?

Merhaba arkadaşlar, CS GO Overwatch kaç winde açılır? ve CS:GO Overwatch Konsol Açma, CSGO OverWatch Kodları gibi bir çok konuya değineceğimiz yazımıza hoş geldiniz. Öncelikle bilmeniz gerekenleri sıralayarak sonrasında kodlara geçeceğiz.

CSGO yıllardır popülerliğini koruyan bir oyun FPS oyun türüdür. Gelişirsiniz oyununuzu sergilersiniz, Gerçekten iyi bir oyuncu olursanız rankları alırsınız. Hava atabileceğiniz bir birinden değerli görsel eklentiler bulunur Aynı zamanda bir birinden pahalı olanlarda vardır ki 15 bin Tlik hatıra ak-47 bile bulunabiliyor. Bizlerde bu yazımızda sizlere elimizden geldiğince bazı konularda destek vermek Rehber niteliği taşıyan bir konu açmak istedik. CS:GO Overwatch Konsol Açma, Csgo OverWatch Kodları ve CS GO Overwatch kaç winde açılır? gibi konulara değinmek istiyoruz.

CS GO Overwatch kaç winde açılır?

Galibiyet olarak kazanmanız gereken 150 maç bulunmaktadır. Kazanılan maçlarınızı görmek için rankınızın üzerine imlecinizi getirip bekletin, Açılan küçük ekranın altında GALİBİTERLER yazmaktadır. Bu sayede kaç win daha almanız gerektiğini öğreneceksiniz.

CS GO övgü ne işe yarar?

Övgüler, Bir oyuncunun güven faktörünü dengeler ve Övgüleri çok olan oyuncular bir nevi kendi aralarında da bir istatiksel varsayımlar doğrultusunda hilesiz bir maç atmanızı sağlar. Rapor edildiğinizde ise Güven faktörünüzü düşürürsünüz, bu sayede oyunlarda hile gelme olasılığı arttar. Özellikle övgü olarak 100 üzeri olan kişiler ile eğer övgünüz düşükse denk gelmezsiniz. Övgüleriniz yüksek olduğunda ise maç bulma oranı 3 dakikayı bulabilir.

Övgü Botu kullanarak Övgülerinizi yükseltebiliyorsunuz, ama bunun her hangi bir VAC Ban durumunu şartlar ve koşullarda yazmadıklarını belirtmek isterim. Bu tür botları kullarak övgülerinizi arttırmanız muhtemel. 

Bait ne demek Csgo?

Bait Türkçe Karşılığı YEM olan kavramdır. Karşı takıma eğer ki teröristseniz bomba kurmaya 4 kişiyi A tarafına yollayıp, B Titanik tarafından infoları beklemektir. B'de bekleyen adam A tarafına geçerek B'de bomba kurma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Aynı zamanda, Shorttan giderken Long'a Flash atabilir. Yine Shorttan giderken Mid to B smoke'u atabilirsiniz. Bunlara genel kavramda Yemlemek yani kandırmak denir.

CS GO Overwatch Ne Demek, Ne işe yarar?

Öncelikle oyundaki Hilecilere beslediğiniz kini rahatlıkla kusabilir ve banlanması için 1.aşamayı siz geçersiniz. Sonrasında Overwatch'ı yıllardır yapan adama gelir sizin ile aynı görüşte olursa hesap banlanma ihtimali artar ve 3. Aşamada banlanır. Bir çok oyuncunun kabusu haline gelen karşı takıma hile gelmesi hiç şüphesiz ki bir çok CSGO oyuncusunun başına gelmiştir. Bu sayede CS:GO Overwatch bunun için yapılmıştır. Kendi içerisinde bir rank sistemi olduğunu açıklamış, ve Güven faktörünü yükselten bir araçtır diyebiliriz. Ayrıca son gelen güncellemeler ile TP (Topluluk Puanı) kazanabiliyorsunuz. TP için ayrı bir makale açacağımı belirtmek isterim.

CSGO Konsol açma OverWatch Kodları

OverWatch Kodları

Bu kodlar sayesinde, kararsız kaldığınız anlarda CSGO Overwatch ileri geri sarma işlemi ile kolaylıkla sahneyi tekrar izleyebilirsiniz. Konsolu açmak için Shift + F2 veya ESC tuşunun altındaki é tuşuna basarak konsolu açabilirsiniz.

Demoui : Bir çeşit ileri geri sarma aracıdır. Hızlandırabilir yavaşlatabilirsiniz.

demo_debug : Hata ayıklama komutudur. 1 Yaparsanız açılır, 0 yaparsanız kapanır.

Demo_pause : Overwatch yaptığınız anda mevcut maçı durdurur.

Bir kaç kod daha var lakin eklemeye gerek yok, Yinede merak eden arkadaşlar CS:GO Overwatch Konsol Açma, OverWatch Kodları altında yorum yazarak isteyebilir, ekleriz sorun yok.

 

Bir yer için Bıraktım!