EXXEN Kayıt Olmak ve Abone Olmak

EXXEN Sitesine Abone olmak ya da EXXEN Kayıt olmak için detayları açıkladık. Sende EXXEN KAYIT OL!

Acun Ilıcalının son projesi ve bildiğiniz üzere aylar önce bir platform projesi açıklamasında bulunmuşlardı ama ser verip sır vermemek bu olsa gerek demiştik. Reynmenin özel bir projede buluşuyoruz ayrı bir sosyal ağ projesi diyen Reymen merak uyandırmıştı ve Karşımızda EXXEN Sitenin asıl amacı Youtube gibi ücretsiz videolar izleyebileceğiniz platformda tutunan ve trend haline gelen kişiler ile belli başlı kontratlar imzalayarak kendi platformuna çekmek istemesidir.

EXXEN Nedir?

Topluluk platformu olarak bilinir ve EXXEN kendi içerisinde eski dizileri, Trend Youtube fenomenlerini ve diğer bir çok aktiviteyi farklı yollarla içerisinde bulunduran bir İNTERNET SİTESİDİR Exxen.

Diğer özellikleri arasında PARALI bir platform olacağını bazı kaynaklardan öğrendik, Kısmen Netflix gibi bir platform oluşturulacak diyebiliriz. Aslında EXXEN'i takip ettiğim ve severek izlediğim "Konuşanlar" sayesinde öğrendim. Keza kendisinin Stand-up Party gösterisine gittiğimde 3 bin kişi biletlerini alarak izliyordu yani bu aslında büyük bir kitle diyebiliriz. Oradan edindiğim bilgiler ile yayınlarının bir çoğu ya da bazıları ücretli olarak izlenecek şekilde ayarlanmış. Hasancan KAYA için aldığı bu karar doğrultusunda her ne kadar tepkilerin odak noktası olsa bile Youtube gibi bir platform üzerinde büyümeyi çığ gibi başaran Konuşanlar kanalı aldığı bu karar ile ne olur bilinmez ama Acun Ilıcalıdan gelen teklif epey yüklü olacak ki düşünmeden kabul ettiğini düşünüyorum.

EXXEN Kayıt Olmak

EXXEN Kayıt OL

Öncelikle EXXEN Kayıt Olmak için yapmanız gerekenler bir adet mail hesabınızın olması, Bu sayede belli başlı bilgilerinizi girerek kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. EXXEN Kayıt ol kısmından kayıt olabileceğiniz bir platform ve ücretsiz deneme sürecinin olabileceğini biliyoruz. Ücretsiz deneme süresinin ardından belki paketler şeklinde ya da tek bir fiyat üzerinden KANALA tıpkı youtube katıl gibi abonelikler olabilir ve aylık yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Erişim sağladıktan sorna Sosyal hesaplarınızı anlık olarak düzenleyebileceğiniz bir Platform vesilesiyle bence bir çeşit Sosyal medya niteliği sayesinde profiller oluşturup insanlarla etkileşimde bulunabileceksiniz. Acun Ilıcalı gibi ülkeye katkısı büyük olan kişilerin sadece bir VİDEO İZLEME PLATFORMU yapacağını zannetmiyorum.

EXXEN.com Hakkındaki önerilerim

Özellikle boy boy tanıtımının yapılacağı ve Türk insanına aşılanacak reklam stratejileri ile büyeyecek bir yerel sosyal mecra olacağından şüphem yok, Akıllı reklam analizleri ile büyüyen bu platformda hemen kullanıcı adınızı almanızı tavsiye ediyorum. Örneğin; @ahmet, @mehmet gibi sosyal hesaplarınızı alırsanız ilerleyen zaman içerisinden bunların satışının mümkün olduğunu göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Hytale Çıkış Tarihi isimli konumuzu incelemenizi öneriyoruz.

Bir yer için Bıraktım!