Hytale Ne Zaman Çıkıyor?

Hytale ne zaman çıkıyor? Hytale Çıkış Tarihi için sunulan bilgiler sizlere aktarıyoruz. Bu bilgiler neticesinde Hytale Betası ve Çıkış tarihi belli olacak.

Hytale ne zaman çıkıyor diyen kullanıcılar elbette vardır. Bu makalemizde sizlere en azından bu konu hakkında bir takım bilgiler içeren ve yabancı kaynaklardan edindiğimiz bazı bilgileri paylaşacağız. Hytale bir Hypixel oyunudur. Malum ekip hali hazırda Minecraft için çalışmış ve kullanılan hemen her modda parmağı olduğu belirtmek isteriz.

Yapımcı : HyPixel

Ekip Minecraft üzerine bir çok oyun modunu geliştirmesiyle bilinmektedir. Ayrıca "Hypixel Servers" adı altında aktif kullanılan ve yüz binlerce oyuncuya hizmet veren bir çok sunucularıda bulunmaktadır, Ekip kurucusu NOXy ile yapılan röportaj da Ekibin bir oyun yaptığını ve Minecraft üzerinde oyuncuların istediği hemen her konuda farklılık gösterdiğini belirtmesiyle üzerine çalıştıkları projede 3.yıllarını doldurmuşlardır. Hytale gelirken Minecraft eksikliklerinden yola çıkarak oluşturulmuş ama en azından onun kadar büyük yüz ölçümüne sahip olamayacak bir oyun olmasına karşın ekip elinden gelenin en iyisini oyunculara katmaya hazırlanıyor.

Hytale çıkış tarihi ne zaman?

Hytale Ne Zaman Çıkıyor? diyen arkadaşlar için Oyunun net bir çıkış tarihi yok ama varsayımlar ve verilen röportjlardan yola çıkarak 2021 gösterilmektedir. Malum oyun sektörü için kolları sıvamış bir çok şirketler varken Hypixel gibi 40 kişilik bir ekip neler yapabilir bilinmez ama, en azından Minecraft üzerinde edindikleri deneyimleri sergileyecek güzel bir oyun çıkartacaklarını biliyoruz.

Hytalenin amacı ne olacak?

Oyunun temel amacı MECERA odaklı olması ve bu maceralara atılırken sizleri bir çok görev ve yan görevlerin bekliyor olması. Görevler yaparak boss karakterinin kutusundaki ganimeti alabilir ve silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca MiniGames adı altında küçük oyunlar ile PVP sürümlerine atılabilir eğlenceli anlar sergileyebilirsiniz.

Bir kaç ay sonra bu konu hakkında detaylar gelirse bu makalemiz sizler için güncellenecek ve yenilenecektir. O süre zarfında Hytale Oyna sitemizi ya da direk aSosyaliz sitemizi ziyarette bulunabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere eş bilgiler sunabileceğimizi unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

Hytale Ne Zaman Çıkıyor?

Ayrıca sizler için fazlasıyla detaylı bir Hytale Türkçe Rehber sitesi geliştirme fırsatımız oldu ve bu site ile bir çok ön bilgiyi sergiliyoruz. Hytale Oyna isimli sitemize erişmek için yapmanız gerekenler sadece linke tıklamak olacaktır. Ayrıca bir kaç önceki yazımız olan "Among Us ne kadar internet yer" isimli makalemizede bir göz atabilirsiniz.

Hytale Ne Zaman Çıkıyor isimli makalemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Bir yer için Bıraktım!